• 10月新图-全2-2m
 • 10月新图-玻尿酸2-2m
 • banner02
 • banner01

Mirë se vini në Shandong Plurvel Medical Technology

Shandong Plurvel Teknologji Mjekësore ju mirëpret!

Shandong Plurvel Medical Technology Co, Ltd, është e vendosur në qytetin Qufu, Shandong Province, i cili është i njohur si "oriental Jeruzalem" Kompania jonë është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë themeluar bashkërisht me Institutin e technology.Our kompanisë materialit biologjik ka ekspertë dhe profesorë të cilët kanë qenë të angazhuar në kërkimin dhe zhvillimin dhe prodhimin e produkteve seri HA tilla si kozmetike dhe produktet e bukurisë për shumë vite, dhe gjithashtu ka linjat e prodhimit që i përkasin të fabrikës company.The plotëson kërkesat e PMP, dhe procesi i prodhimit ka arritur CE dhe ISO standards.We kanë pajisje profesionale të klasit të parë, me cilësi të përsosur ...

Shiko më shumë

Produkte Featured

Pse të zgjidhni Plurvel Teknologji Mjekësore Shandong

 • ekip

  ekip

  Kompania jonë është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë themeluar bashkërisht me Institutin e Teknologjisë materialit biologjik.
 • teknologji

  teknologji

  Fabrika plotëson kërkesat e PMP, dhe procesin e prodhimit ka arritur CE dhe ISO standardet.
 • Bashkëpunimi

  Bashkëpunimi

  Ne besojmë se me cilësi të mirë mund të bëjë Cooperation.It afatgjatë është një kënaqësi që të ketë miq që vijnë nga larg.
 • cilësi

  cilësi

  Ne kemi pajisje profesionale të klasit të parë, të përsosur sistemin e menaxhimit të cilësisë dhe mjeteve moderne të zbulimit.

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat!